Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Anti-Aging prevence

Resveratrol

ResveratrolOchraňte svoji DNA

Cena: 3 690 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Balení: 30 kapslí
9 hlasů

Byl učiněn převratný objev!

Resveratrol, polyfenol z červeného vína je schopen aktivovat "geny mládí" !!!

Resveratrol je bioaktivní látka patřící do skupiny polyfenolů a bioflavonoidů. Aktivuje sirtuiny. Sirtuiny jsou zodpovědné za ochranu buněk. Zjednodušeně se dá říci, že jde o skupinu enzymů, které mají potenciál chránit organismus před onemocněním a chrání DNA před poškozením. Zbavují DNA některých navěšených molekul bílkovin (deacetylují histony) a umožnují tak šroubovici její těsnější zbalení. Takto "utažená" DNA je méně náchylná k poškození.

Enzymy, nazývané sirtuiny existují v každé naší buňce, ale ve středním věku jsou již méně aktivní. Vědci předpokládají, že sirtuiny podporují regeneraci naší DNA, prodlužují buňkám život, podporují spalování tuků a pozitivně ovlivňují metabolismus cukrů.

Resveratrol aktivuje sirtuin SIRT1 a následkem toho si potom naše tělo myslí, že drží zdravou dietu a cvičí, i když tomu tak není.

Lidé užívající resveratrol pocitují větší energii, lepší metabolismus a výrazně lepší koncentraci. Dalším pozitivem resveratrolu je (bylo prokázáno na myších a lidské klinické studie právě probíhají), že dokáže zastavit nebo zpomalit růst určitých nádorových buněk. Další studie ukazují, že Resveratrol potlačuje záněty a má také protivráskový účinek.

Dávkování: 1 kapsle denně (nebo dle doporučení lékaře)