Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Anti-Aging prevence

Skin Matrix

Skin MatrixKomplexní péče o zdravou a zářivou pokožku

Cena: 3 800 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Výrobce: Rejuvenal
Balení: 90 tablet
1 hlas

SkinMatrix je vytvořen speciálně pro péči o pokožku zevnitř. Tento výrobek obsahuje pečlivě vybrané mikroživiny s bioflavonoidy, které chrání pokožku proti předčasnému stárnutí a působení volných radikálů. Naše pokožka je průběžně obměňována novými buňkami, především ve vrchní vrstvě, epidermis. Pokud se tato vrstva zúží, je snížena ochrana pod ní ležící vrstvy, dermis. A to je místo, kde jsou lokalizována kolagenová vlákna. Proto je důležité udržet obě vrstvy v optimálních podmínkách.

Kromě ochranných antioxidantů, které neutralizují poškozující vlivy UV záření, znečištění a dalších agresivních látek, bylo mnoho pozornosti věnováno stimulaci tvorby kolagenu. Vitamín C je v tomto stadium nezbytný společně s takzvanými kolagenními peptidy z ryb. To jsou velmi malé kolagenní částice, peptidy, které jsou podobné našemu vlastnímu kolagenu. Vzhledem k tomu je vstřebání přípravku perfektní a výsledkem je úspěšný průběh obnovy kolagenu.

Přípravek také obsahuje složku Cartidea®, která je dobře známá pro schopnost vylepšit objem pokožky. Účinně váže v pokožce vodu, čímž zpomaluje tvorbu vrásek.

Dávkování: 3 tablety denně po jídle (nebo dle doporučení lékaře)