Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Anti-Aging prevence

Vitamin C 1000

Vitamin C 1000Pevné zdraví

Cena: 990 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Balení: 90 kapslí
1 hlas

Účinná suplementace vitamínu C

Lidské tělo si bohužel vitamín C vyrobit neumí. Současné studie ukazují, že aktuální množství vitamínu C v potravinách se neustále snižuje a doplňovat vitamín C z potravin je tudíž velice obtížné. Tento vitamín je ale pro naše tělo naprosto nepostradatelný. Je důležitý pro správnou funkci imunitního systému, podílí se na tvorbě kolagenu a elastinu, působí silně antioxidačně. Dostatečné zásobení tímto důležitým vitamínem mohou usnadnit kvalitní doplňky stravy s vitamínem C.

Produkty nejvyšší kvality jsou charakteristické bio-aktivitou (výbornou využitelností všech mikroživin), vysokou snášenlivostí a nepřítomností přídavných chemických látek.

„Pufrovaný“ vitamín C – State of the Art

Pufrování znamená udržení stálého pH dané látky. Například naše krev má pH 7,4 a je schopna udržovat stálé vnitřní prostředí.

Pufrování vede ke zvyšování bio-aktivity. „Pufrovaný“ vitamín C má navíc výhodu velmi dobré snášenlivosti, díky které je ho možno využít pro osoby s citlivým žaludkem. Díky "pufrování kyseliny" se prodlouží doba působení v organismu a jsme schopni využít a přijmout větší množství vitamínu C.

Proměnlivá potřeba

Bio-aktivitu ovlivňují i tělu vlastní parametry. Podstatnou roli v příjmu vitamínu C hraje aktuální stav našeho organismu. Zdravý životní styl, pravidelný příjem ovoce a zeleniny a psychická pohoda, hrají podstatnou roli v množství vitamínu C, které naše tělo potřebuje. Při sportu, ve stresových situacích, ve vyšším věku nebo při zvýšené konzumaci poživatin se spotřeba vitamínu C významně zvyšuje.

Vitamín C, který žaludek nejlépe snáší – ideální pro citlivé osoby.

Vitamín C je jednou z nejoblíbenějších a nejznámějších vitálních látek. Vitamín rozpustný ve vodě se v těle bez přestání spotřebovává, a proto je ho třeba přivádět stále. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, zachycuje škodlivé volné radikály a hraje významnou roli při vytváření kolagenu a elastinu, které jsou základem zdravé kůže, kloubů a kostí.

Klasicky užívaný vitamín C - kyselinu askorbovou, často špatně snášejí osoby s citlivým trávením, protože je kyselý. Pufrovaný vitamín C vykazuje přibližně neutrální hodnotu pH a tak představuje nulové zatížení žaludku kyselinou. Výrobek je šetrný k žaludku a navíc dodává další cenné minerální látky pro zdravé elektrolytické hospodářství organismu.

Funkce vitamínu C

Chrání jako ve vodě rozpustný antioxidant buněčné struktury
Podporuje normální funkci cév díky svému vlivu na tvorbu kolagenu
Podporuje tělu vlastní imunitní systém (obohacuje se v leukocytech)
Přispívá k normální syntéze kolagenu (pokožka, dásně, chrupavka)

Pure Encapsulations® je synonymem vysoce hodnotných čistých substancí neobsahujících skryté přídavné látky. Hypoalergenní přípravky zaručují nejvyšší kvalitu mikroživin, optimální příjem v těle jakož i maximální snášenlivost pro citlivé osoby a alergiky.

Dávkování: 1 kapsle denně během jídla (nebo dle doporučení lékaře)