Domů Anti-Aging teorie Anti-Aging specialista
Facebook
Váš košík je prázdný
Anti-Aging specialista - MUDr. Monika Golková

Prim. MUDr. Monika Golková

MUDr. Monika Golková Po vystudování oboru všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové působila v letech 1998 – 2003 na neurologické klinice Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze. S obrovským zájmem přitom sledovala vývoj Anti-Aging medicíny ve světě, která ji oslovila a rozhodla se ji na Universitě v Charleroi v Belgii vystudovat. A v roce 2005 úspěšně vykonala atestaci z Anti-Aging medicíny v Monte Carlu.

Už jako certifikovaný Anti-Aging specialista založila v roce 2005 Asociaci medicíny proti stárnutí ČR s cílem rozšířit certifikovanou medicínu proti stárnutí mezi lékaře a také celou populaci české republiky. Následně v roce 2006 založila první certifikovanou anti-aging kliniku - A2C Anti-Aging Clinic, která je specializovaná výhradně na Anti-Aging medicínu a s ní spojené nejmodernější diagnostické postupy a terapeutické metody.

V současné době MUDr. Monika Golková působí jako jediný certifikovaný Anti-Aging specialista v České a Slovenské republice, je členem vědecké rady World Society of Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, je vědeckým koordinátorem řady světových Anti-Aging kongresů, členem American Academy of Anti-Aging Medicine a International Hormonal Society. Zároveň působí jako prezidentka Asociace medicíny proti stárnutí a pravidelně přednáší na českých lékařských kongresech i světových Anti-Aging kongresech, kde je již uznávána jako jeden z nejváženějších přednášejících.

MUDr. Moniku Golkovou jste mohli vidět například v pořadech České televize i televize Prima. Pravidelně přispívá do odborných i lifestylových časopisů a je garantem časopisu ANTI-AGING. Je autorkou dvou publikací – Jím a mládnu aneb Anti-Aging na talíři vydanou v roce 2008 v rámci Edice České televize a knihy Anti-Aging – Jak si zachovat mládí a krásu vydanou v roce 2010 nakladatelstvím GRADA. Obě tyto publikace si můžete zakoupit i v našem e-shopu.

AMPS ČR doporučuje exkluzivně Za Asociaci medicíny proti stárnutí ČR doporučuje exkluzivně vybrané produkty našeho e-shopu jediná certifikovaná anti-aging specialistka pro Českou republiku MUDr. Monika Golková.