Domů Opotřebování až do roztrhání
Facebook
Váš košík je prázdný
Anti-Aging specialista - MUDr. Monika Golková
1. certifikovaná Anti-Aging klinika A2C

Teorie opotřebování až do roztrhání

August Weismann Tuto teorii vyslovil jako první dr. August Weismann, německý biolog, v roce 1882. Věřil, že tělo a buňky mohou být poškozeny zvýšeným namáháním a jejich nesprávným užíváním. Orgány jako játra, žaludek, mozek, ledviny a další jsou poškozovány toxiny ve vaší dietě a životním prostředí. Pokud jste mladí, vaše tělo dokáže pomocí reparačních systémů kompenzovat zvýšené požadavky a škodlivé vlivy na organizmus. Nevadí vám protančené noci, lépe se zotavíte po alkoholovém excesu a žaludek vydrží i přemíru zrovna nepříliš zdravého jídla.

Ale jak stárnete, tělo ztrácí schopnost rychle opravovat poškození z mnoha dietních příčin, špatného prostředí, bakterií a virů. Proto staří lidé často umírají na nemoci, které by je v mládí naprosto neohrozily.

Po několika desetiletích vědeckého výzkumu byla objevena revoluční a zcela přirozená metoda prevence projevů stárnutí. Ta spočívá ve využití nejúčinnějších přírodních živin a funkcí vlastního těla k udržení optimálního zdraví. Proti opotřebování vlastního těla můžete bojovat zdravým životním stylem a potravinovými doplňky, které pomáhají stimulovat vlastní schopnost těla opravit a udržet buňky a orgány v dobrém stavu.

Doporučené produkty z našeho e-shopu:

  • Ultra Preventive X - nejkomplexnější multivitamínový a minerální přípravek

  • PhytoMatrix - ochrana organismu a zdravá tělesná hmotnost

  • Citrus Q10 100 mg - energie pro srdce

  • Citrus Q10 300 mg - energie pro srdce

  • Bio-Dophilus - lepší zažívání a trávení

Předchozí
listovat
Další