Domů Články
Facebook
Váš košík je prázdný
Novinka v léčbě rakoviny v Česku: Infuze vitamínu C

Novinka v léčbě rakoviny v Česku: Infuze vitamínu C

Vysoké dávky vitamínu C aplikované přímo do žíly jsou novým způsobem léčby rakoviny a dalších onemocnění v České republice. Léčbu už poskytují některá onkologická centra, část onkologů ale vyčkává, až klinické studie potvrdí její přínos definitivně. Použití infuzí vitamínu C schválil lékový ústav.

Celý článek ...

Když látky z potravin pomáhají léčit

Když látky z potravin pomáhají léčit - i rakovinu

Jídlo ovlivňuje naše zdraví z 30 až 40 %. Není tedy divu, že se stále více lidí zajímá o tzv. ortomolekulární medicínu. Ta využívá potraviny pro zvláštní lékařské účely, takzvané orthomoly. Snaží se jejich prostřednictvím dodávat tělu takové sestavy látek, které mu při určitých zdravotních potížích pomáhají.

Celý článek ...

Desatero proti stárnutí

Detoxikací ke štíhlé postavě - Bio HCG+

Stále se vám nedaří shodit pár kilogramů? Chybí vám energie? Pevná vůle nefunguje? Stres a škodlivé vlivy okolí dokáží s tělem pěkně zacloumat. Zhubněte a pročistěte tělo od škodlivých látek pomocí detoxikačního programu.

Celý článek ...

Luxury Guide

Hon na tuky

Ruku na srdce – nějaký přípravek, který má v těle likvidovat tuky, si koupil alespoň jednou v životě každý z nás. Mnozí si dokonce objednali na internetu cosi "zaručeného", co fungovalo spíš jako hřeb do jejich rakve. Které preparáty tedy skutečně fungují a nepřinášejí riziko?

Celý článek ...

listovat