Domů E-shop Hubnutí Bio HCG+
Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Hubnutí

Bio HCG+

Bio HCG+Detoxikační program

Cena: 8 000 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Balení: 48 ml + 90 tbl.
76 hlasů

S Bio-HCG+ kapkami (v kombinaci se správnými stravovacími návyky) ztratíte pouze nadbytečné tukové zásoby na místech, jako jsou boky, hýždě, břicho, paže nebo stehna. Budete tedy hubnout bez ztráty svalové hmoty. Pokud budete postupovat přesně podle pokynů lékaře, bude vaše tělo během programu přepnuto do spalovacího režimu celkového množství tuku. HCG je zkratka pro lidský choriový gonadotropin, endogenní látku, kterou placenta produkuje ve velkém množství např. během těhotenství. Pod vlivem HCG se přebytečné tukové rezervy u matky spalují. Tyto tukové zásoby se převážně ukládají v oblasti stehen, hýždí a břicha. HCG ovlivňuje, aby se matka cítila zdravěji, energičtěji a veseleji.

HCG poskytuje zpětnou vazbu hypotalamu, kontrolnímu centru mozku, který je zodpovědný za všechny druhy tělesných funkcí, jako např. funkce nadledvin, štítné žlázy, metabolismu, chuti a spalování tuků. Je-li každý den poskytnuta malá dávka HCG, hypotalamus se "uklidní" a nevykazuje zpětné reakce. To znamená, že normální tělesná reakce při dietě – při snížení příjmu kalorií je pocit hladu – je potlačena a je aktivováno spalování tuků. V důsledku toho je možné držet dietu, která je prakticky bez tuků a sacharidů.

Během celé kůry přijímejte dostatečné množství tekutin, ideálně 2 litry denně. Nekonzumujte nadbytek tučné stravy, chemikálií, konzervantů a rychle připravených pokrmů. Snažte se stravovat dle zásad zdravé výživy, či lépe dle Vašeho testu na potravinové intolerance. Sportujte 2-3x týdně minimálně 30 minut nebo dle Vašich zvyklostí.

Program Bio-HCG+ je 24denní detoxikační režim, který vede ke ztrátě tělesné hmotnosti o 8-10 % u žen a 10-12 % u mužů.

Balení: 24 ampulí á 2 ml, 2 pipety na dávkování, 90 tablet vitamínu B-Complex + minerals

Dávkování: pipetou nasát obsah jedné ampule a aplikovat ráno na lačno pod jazyk, nechat 2 minuty poválet v ústech a poté spolknout. Ideální 1 hodinu NEJÍST! B-Complex + minerals – 2 tablety ráno po jídle (nebo dle doporučení lékaře)