Domů E-shop Mozek PQQ Plus
Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Mozek

PQQ Plus

PQQ PlusZlepšení paměti a zvýšení koncentrace

Cena: 3 500 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Balení: 30 kapslí
16 hlasů

Pyrroloquinoline (PQQ) je enzymový kofaktor funkčně související s vitaminy skupiny B. PQQ byl vědecky zkoumán pro jeho neuroprotektivní vlastnosti - funkce na ochranu mozku. PQQ podporuje normální mitochondriální funkce a správnou hladinu mozkových růstových faktorů, které jsou nezbytné pro zdravou činnost mozku. Tento unikátní nutriční přípravek je rozpustný ve vodě a je zkompletován s vysoce účinným pro-fosfolipidem alfa GPS (glycerylfosforylcholinem).

Produkt je určen k podpoře celkového neurologického zdraví, normálních paměťových a kognitivních funkcí. Přípravek PQQ Plus je také často označován jako energie pro mozek, již po několika týdnech užívání zpozorujete zvýšenou funkci mozku, lepší paměť a zvýšenou soustředěnost. Doporučujeme ho i jako stabilizátor mozkových růstových faktorů, například se hodí po mozkové mrtvici, kdy mozek potřebuje osvěžit a nabrat sílu.

AMPS ČR doporučuje exkluzivně Za Asociaci medicíny proti stárnutí ČR doporučuje exkluzivně vybrané produkty našeho e-shopu jediná certifikovaná anti-aging specialistka pro Českou republiku MUDr. Monika Golková.

Dávkování: 1 kapsle denně (nebo dle doporučení lékaře)