Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Pleť, vlasy a nehty

SkinPro

SkinProPřirozené povzbuzení pokožky

Cena: 6 600 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Výrobce: Rejuvenal
Balení: 225 g (prášek)
3 hlasů

Každý ví, že udržování pokožky je důležité pro prevenci ztráty její pevnosti. Ale zemská přitažlivost zkrátka přitahuje každodenně i naší pokožku a výsledkem je to, že se pokožka může začít kolem úst a na krku dlouhodobě prověšovat. SkinPro byl vyvinut pro boj s tímto problémem a pro stimulaci větší pružnosti a objemu pokožky. Tento přípravek obsahuje unikátní složky, které tvoří základní výživu pro znovuobnovení pružnosti elastických vláken.

Výsledkem je zvýšení pružnosti přirozenou cestou. Tento přípravek obsahuje také složky, které podporují tvorbu kolagenu, čímž dochází také k redukci drobných linek. Pokožka obsahuje složky, které váží vodu, takzvané proteoglykany, které udržují objem pokožky. Obnovená tvorba kyseliny hyaluronové je pro tento proces důležitá. SkinPro obsahuje kromě dalších složek i kyselinu hyaluronovou, což vede k tvorbě nových proteoglykanů. Výsledek: větší objem a pružnost. Epidermis obsahuje formu tuku, která se nazývá ceramid. V průběhu let se hladina tohoto tuku snižuje a výsledkem je stále vysušenější pokožka. SkinPro obsahuje nový ceramid, který epidermis navrací její ochrannou funkci, která je nezbytná pro udržení mladé, zářící a především zdravé pokožky!

Dávkování: 2 odměrky (7,5 g) rozmíchat v tekutině, vypít ráno po jídle - tip: pro snadné rozmichání použijte shaker (nebo dle doporučení lékaře)