Domů E-shop Speciální nabídka Skin Concept light
Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Speciální nabídka

Skin Concept light

Skin Concept lightHormonální péče

Cena: 6 930 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Výrobce: Longevity
Balení: 50 g (krém)
5 hlasů

Bio-identické hormony – jsou přirozené hormony, které svojí strukturou naprosto odpovídají vlastním hormonům. Jsou biochemicky identické a jejich efekt je stejně přirozený, jako tělu vlastní hormony. Spolehlivě se tak navazují na hormonální receptory a zapadají do nich přesně, jako klíč do správného zámku. Jsou proto velice dobře snášeny a jejich efekt je tudíž nejpřirozenější bez zbytečných vedlejších účinků jako je tomu u chemicky vytvořených hormonálních látek.

Vědecké studie prokázaly, že používání kosmetiky s malými dávkami přírodních – Bio-identických hormonů dokáže zpomalit proces stárnutí těla a pleti. Bio identické hormony společně se způsobem podání skrze krémy, je pro tělo nejšetrnější a nejúčinnější forma, jak vyrovnat hladinu hormonů v těle a udržet si elán a vitalitu pro několik dalších let života.

Přičemž účinné látky se z krému uvolňují postupně. A díky nanášení na pokožku předejdete poškození trávicího traktu a není se třeba obávat poškození jater ani horšího vstřebávání v závislosti na jídle.

Buněčné aktivátory obsažené v krému povzbuzují přirozenou funkci buněk, která se s věkem snižuje a jsou schopny ji aktivovat a až zdvojnásobit. Proto jsou do krémů s bio-identickými hormony často přidávány pečlivě vybrané ingredience – vitamíny, antioxidanty, rostlinné extrakty, fytohormony, polyfenoly a mastné kyseliny, které podporují schopnost buněk bránit se poškození. Biomimetické peptidy jsou přírodní variantou botulotoxinu. Pomocí soustavné relaxace svalů působí na vyhlazení vrásek okolo očí, na čele a kolem úst i u těch, kteří zrovna nepreferující botulotoxinové injekce. Efekt je podobný jako při aplikaci botulotoxinu, ale mírnější a přirozenější.

Obsažené hormony:

  • Estrogen – hormon ženské krásy. Stimuluje syntézu kolagenu, podporuje produkci mukopolysacharidů – které stabilizují udržování vody v pleti. Zvyšuje schopnost kožních buněk dělit se a regenerovat se, čímž se zmírňují hluboké kožní vrásky. Estrogen má také silný antioxidační efekt a chrání pleť proti poškození negativními vlivy prostředí.
  • Progesteron – hraje důležitou roli v remodelaci kolagenu a tudíž regeneraci pleti. Zpevňuje podpůrnou vazivovou tkáň a redukuje její enzymatickou resorpci. Pleť se stává pevnější a zářivější. Progesteron má silný protizánětlivý efekt.
  • Melatonin – je silný pleťovým antioxidantem. Chrání pleť proti negativním vlivům z okolního prostředí. Vytváří protekci proti slunečnímu záření a vzniku nežádoucích pigmentových skvrn. Udržuje ochranou bariéru pleti v pohotovosti a dokonce zpomaluje růst nežádoucích chloupků.
  • Androstanolon – dodává pleti větší pevnost. Podporuje tvorbu elastinových vláken a stabilizuje podpůrnou vazivovou tkáň.
    • Skin concept light je určen pro ženy do 45 let, které netrápí problémy spojené s menopauzou či se hormonálně neléčí.

Dávkování: ráno/večer jemně rozetřít na čistou pleť (nebo dle doporučení lékaře)