Domů E-shop Speciální nabídka Ultra Preventive Kids
Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Speciální nabídka

Ultra Preventive Kids

Ultra Preventive KidsOchrana dětské imunity

Cena: 2 500 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Balení: 60 žvýkacích tablet
0 hlasů

Ultra Preventive Kids, nejkomplexnější potravinový doplněk, se pro děti stane jejich zdrojem zdraví.

Unikátní žvýkací tablety ve formě medvídka, poskytují dětskému organismu 28 vitaminů, minerálních látek a stopových prvků v biologicky dostupné a nutričně vyvážené formě. Tento produkt je víc než jen další multivitamin pro děti. Výzkum ukazuje, že obsažené množství vitaminů a minerálů může mít pozitivní vliv na strukturu a funkci rostoucích orgánů.

Ultra Preventive Kids poskytuje dětem důležité antioxidanty, vitaminy C a E, komplex vitamínů B, snadno vstřebatelný vápník a hořčík, stejně jako celé spektrum biologicky dostupných stopových prvků. Ultra Preventive Kids je jedním z nejkompletnějších výživových doplňků na trhu. Pro výrobu jsou použity jen nejčistější látky, hypoalergení povahy, bez příměsí barviv a chemických konzervantů.

Nové vylepšené složení s příchutí čerstvého pomeranče a vyšší dávkou vitamínu D a cholinu. Nejsou zde použita chemická sladidla, ale přírodní stevia.

Ultra Preventivní Kids je ideálním doplňkem stravy pro děti, které nemají dostatečný přísun vitamínů, minerálů a stopových prvků ve stravě, nebo má jejich organismus vyšší nároky díky rychlému růstu a sportovnímu životnímu stylu.

Dávkování: 1-2 tablety s jídlem (nebo dle doporučení lékaře)