Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Srdce a krevní tlak

Cardio-Edge

Cardio-EdgeSnížení cholesterolu a tuků v krvi

Cena: 2 750 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Balení: 120 kapslí
2 hlasů

Cardio-Edge je výborný produkt ke snížení hladiny cholesterolu a triglyceridů. Pečlivě vybraná kombinace rostlinných sterolů a granátového jablka pomáhá snížit cholesterol v těle až o 30% již během prvních 3 měsíců užívání.

Nedávno provedené výzkumy týkající se granátového jablka poukázaly na vysoce ochranné aspekty související právě s kardiovaskulárním systémem. Tyto zářivě rudé plody obsahují řadu látek známých pro jejich antioxidační schopnosti. Podložené výzkumy také prokázaly příznivý účinek konzumace výtažků z granátového jablka na zdravé cévy a vyrovnanou hladinu krevního tlaku. Cardio-Edge se tak stal unikátním receptem na podporu stabilní hladiny cholesterolu a také pomáhá chránit celý kardiovaskulární systém.

Produkt Cardio-Edge doporučujeme především na ochranu srdce a cév, pro osoby s vysokým cholesterolem a také pro osoby s genetickým zatížením onemocnění srdce v rodině. V těchto případech slouží jako výborná prevence proti vzniku kardiovaskulárnch onemocnění. Zdravým životním stylem, pravidelným pohybem a s pomocí Cardio-Edge se budete moci bránit nenadálému vzniku infarktu myokardu a ostatním srdečně-cévním onemocněním.

AMPS ČR doporučuje exkluzivně Za Asociaci medicíny proti stárnutí ČR doporučuje exkluzivně vybrané produkty našeho e-shopu jediná certifikovaná anti-aging specialistka pro Českou republiku MUDr. Monika Golková.

Dávkování: 2 kapsle 2x denně s jídlem (nebo dle doporučení lékaře)