Domů E-shop Srdce a krevní tlak Citrus Q10 100 mg
Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Srdce a krevní tlak

Citrus Q10 100 mg

Citrus Q10 100 mgSilné srdce, pevná kůže a svaly

Cena: 3 100 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Balení: 60 tablet
0 hlasů

Koenzym Q 10 je významný antioxidant a nutrient, který je naprosto nezbytný pro energii v každé buňce našeho těla. Nespočet vědeckých studií potvrdilo, že koenzym Q 10 je základní látkou pro udržení zdravé funkce srdce, cév a svalů. Pomáhá také k udržení zdravého krevního tlaku. Lidé užívající statiny (léky na snižování cholesterolu) mohou mít deficit koenzymu Q 10 a proto potřebují jeho doplnění. Koenzym Q10 je důležitá živina, nezbytná pro podporu zdraví všech lidských tkání a orgánů.

Četné studie ukazují, že koenzym Q10 hraje důležitou roli při podpoře zachování zdraví kardiovaskulárního systému. Výzkumy, při kterých se pacientům pravidelně dodával koenzym Q10, prokázaly, že tato látka je skvělá také pro zachování stabilní hodnoty krevního tlaku.

Citrus-Q10 100 od Douglas Laboratories dodává tělu pouze přírodní koenzym Q10 ve skvěle citrusově chutnajících tabletách. Přípravek neobsahuje cukr, umělá barviva nebo příchutě a je vhodný i pro vegetariány. Jelikož se jedná o přírodní produkt obsahující pouze tělu přirozené látky, dokáže se rozpustit na rozdíl od jiných produktů ve vodě a není potřeba ho současně podávat s tuky.

Přípravek je vhodný pro kardiaky, sportovce na posílení svalů, kloubů a srdce. Zároveň je výborným zdrojem celkové energie a díky silné antioxidační kapacitě je často užívám jako prevence proti různým onemocněním.

AMPS ČR doporučuje exkluzivně Za Asociaci medicíny proti stárnutí ČR doporučuje exkluzivně vybrané produkty našeho e-shopu jediná certifikovaná anti-aging specialistka pro Českou republiku MUDr. Monika Golková.

Dávkování: 1 tableta ráno rozpustit v ústech (nebo dle doporučení lékaře)