Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Trávení a detoxikace

Livdetox

LivdetoxDetoxikace jater

Cena: 1 980 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Balení: 120 tablet
1 hlas

Přípravek Livdetox je spojení několika bylin a živin podporujících správnou funkci jater a vyplavování toxinů z těla. Složky jako Cholin, Betain či Methionin patří do skupiny látek povzbuzujících metabolismus a tím pádem jsou nezbytné pro správnou funkci jater. Nedostatek Cholinu se projevuje i nadměrnými zásobami tuku v játrech, které mohou způsobit neblahé účinky. Jeho pravidelným dodávání zabráníte zpomalení fungování jater a předejte i možným jaterním dysfunkcím.

Vylučování toxinů z těla zajišťuje i obsah výtažků z pampelišky, která je již po dlouhou dobu tradičně využívána právě k detoxikaci jater a žlučníku. Neméně důležitou složkou je i Kurkumin, který jako silný antioxidant prokazatelně poskytuje významnou podporu pro zdravou funkci jater.

Doporučujeme pro všechny osoby v chronickém stresu, lidi se steatosou (ztukovatěním jater), po proběhlých jaterních onemocněních, virosách a větší konzumaci alkoholu.

AMPS ČR doporučuje exkluzivně Za Asociaci medicíny proti stárnutí ČR doporučuje exkluzivně vybrané produkty našeho e-shopu jediná certifikovaná anti-aging specialistka pro Českou republiku MUDr. Monika Golková.

Dávkování: 1 tableta 3x denně (nebo dle doporučení lékaře)