Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Trávení a detoxikace

PolyMatrix

PolyMatrixDetoxikace a pročištění organismu

Cena: 4 730 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Výrobce: Rejuvenal
Balení: 120 tablet
6 hlasů

Přípravek Poly matrix patří mezi nejnovější metody detoxikace a pročištění organismu. Díky obsahu polyfenolů a flavonoidů dokáže organismus dokonale očistit. Účinně tak funguje po delších útlumech, kdy potřebujete tělo probudit k životu – stává se tak dokonalým pomocníkem pro jarní detoxikaci!

Navíc přípravek Poly matrix vyniká obsahem vitamín D3, který funguje jako prevence proti onemocnění střev a kardiovaskulárnímu systému. Poly matrix také obsahuje jedny z nejsilnějších antioxidantů, které dokáží v našem těle neutralizovat přebytek volných radikálů způsobené znečištěním vzduchu, nezdravou stravou a stresovými situacemi. Obsažené antioxidanty tak společně se zmiňovanými polyfenoly a flavoidy dokáží tělo důkladně pročistit, čímž nastartují metabolismus a zlepší celkové fungování těla. Díky odstranění volných radikálů přispějete také i ke zpomalování stárnutí pokožky a jejího ochabování.

Doporučujeme pro osoby s pocitem únavy a bez energie na pročištění a následné povzbuzení organizmu. Výborně se hodí obzvláště pro kuřáky, pro zlepšení průchodnosti cév a pročištění organizmu. Detoxikační kůra v obou těchto případech by měla probíhat vždy dvakrát ročně, jedině tak si udržíte čisté tělo, které bude schopno vstřebat ostatní důležité vitamíny a živiny.

AMPS ČR doporučuje exkluzivně Za Asociaci medicíny proti stárnutí ČR doporučuje exkluzivně vybrané produkty našeho e-shopu jediná certifikovaná anti-aging specialistka pro Českou republiku MUDr. Monika Golková.

Dávkování: 1 tableta 2x denně (během detoxikační kúry je doporučováno vypít alespoň 2 litry vody denně) (nebo dle doporučení lékaře)