Domů E-shop Trávení a detoxikace TerreMatrix prášek
Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Trávení a detoxikace

TerreMatrix prášek

TerreMatrix prášekOdstranění odpadních produktů z těla

Cena: 3 250 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
|
Výrobce: Rejuvenal
Balení: 400 g (prášek)
6 hlasů

Minerály jsou nezbytné pro uchování dobrého zdraví, boj s únavou, podporu paměti i pevné kostry a krásnou, zdravou pokožku. Minerály nemohou být tvořeny naším tělem a proto musí být přítomny v naší stravě. TerreMatrix je vápenatý montmorillonitový jíl, který obsahuje pouze přírodní mikronutrienty, makronutrienty a stopové prvky. Přípravek umožňuje doplnit nedostatek minerálů v našem těle. Přípravek také podporuje vazbu a odstranění těžkých kovů jako například rtuti, olova, arsenu, kadmia, hliníku, ale i polychlorovaných bifenylů, kyselin a dalších odpadních produktů jejich izolací a odstraněním přirozenou cestou. Přípravek dále poskytuje suplementaci minerálů pro udržení zdravých kostí.

TerreMatrix má zásadité pH 8.3 a tím dochází, například u atletů, ke snížení acidifikace. Vzhledem k extrémní jemnosti částic, velkých pouhý 1 µm, dochází k dobrému vstřebání a podpoře střevních funkcí. Přípravek také umožňuje redukovat celulitidu. V práškové podobě může být použit jako obličejová maska a pomoci i s odstraněním nečistot z pokožky.

Dávkování: 1. týden 1 odměrka (10 g) , 2. týden 2 odměrky (20 g) rozpustit ve sklenici vody, vypít ráno po jídle (nebo dle doporučení lékaře)