Facebook
Váš košík je prázdný
Protistárnutí.cz na facebooku
měna: 

Douglas Laboratories

Douglas Laboratories je světoznámá laboratoř na výrobu doplňků stravy a hormonů nacházející se v Pittsburgu. Vyrábí premiové luxusní doplňky stravy, vše na podkladě vědeckého výzkumu pod přísnou kontrolou na základě pravidel GMP - správné výrobní praxe. Je držitelem certifikátů ISO 9001, ISO 17025 Akreditace a NSF mezinárodní registrace.

Douglas laboratories využívá pro výrobu svých produktů substráty jen té nejvyšší kvality, snaží se vytvářet stále nové produkty na základě nejnovějšího vědeckého vývoje, všechny produkty obsahují jen ty nejpřirozenější a pro tělo nejlépe vstřebatelné formy vitamínů, minerálů a antioxidantů. Výrobky neobsahují kvasnice, sojový protein, mléko, kukuřici, sůl, cukr, lepek, umělá barviva, konzervanty a arteficiální příchutě. V první řadě jsou exkluzivně určeny pro lékaře a zdravotnícké profesionály.

Rejuvenal Europe - vědecký výzkum se významně prohlubuje a objevují se stále nové benefity přírodních doplňků stravy. Filozofie firmy Rejuvenal Europe je založena na schopnosti našeho organismu se udržovat v optimální kondici, pokud tělu dodáváme správnou výživu a nezatěžujeme ho škodlivými vlivy. Produkty firmy Rejuvenal Europe podporují imunitní a hormonální systém pouze přírodní cestou, detoxikují tělo od těžkých kovů a toxických substancí v souladu s preventivní medicínou budoucnosti.

Rejuvenal Europe využívá pro výrobu svých produktů substráty jen té nejvyšší kvality, snaží se vytvářet stále nové produkty na základě nejnovějšího vědeckého vývoje, všechny produkty obsahují jen ty nejpřirozenější a pro tělo nejlépe vstřebatelné formy vitamínů, minerálů a antioxidantů. Výrobky neobsahují kvasnice, sojový protein, mléko, kukuřici, sůl, cukr, lepek, umělá barviva, konzervanty a arteficiální příchutě. V první řadě jsou exkluzivně určeny pro lékaře a zdravotnícké profesionály.